Aktualności

Jako, że owoce zaczynają już dojrzewać warto pomyśleć o zabezpieczeniu ich przed ptakami. W naszej ofercie posiadamy siatki o różnej szerokości, w gotowych paczkach lub cięte z metrażu. Serdecznie zapraszamy!!

Wiosna już w pełni, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo kosze wiklinowe oraz taborety drewniane. Serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że w naszej ofercie posiadamy aktywatory kompostu, wspomagające rozkład odpadów wrzucanych do kompostownika.

kompostery

 

Kolejna nowość ROSAHUMUS Ziemia uniwersalna z nawozem startowym MICROSTAR PMX.
Gotowe do użycia podłoże, które dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju roślin doniczkowych, balkonowych, prac w ogrodzie i na działce. Na podłoże składa się: torf, kompost, piasek, perlit oraz dodatek nawozu Rosahumus, zawierający 85% kwasów humusowych oraz nawóz Microstar PMX. Receptura zapewnia dostęp niezbędnego powietrza, wody i składników mineralnych, które są magazynowane, a następnie stopniowo oddawane rośliną.

ziemia humus

Nowość!!!

Best na kuny AE, gotowy do użycia preparat w formie aerozolu zniechęcający kuny do odwiedzenia pomieszczeń i różnych obiektów np.: samochodów, strychów, piwnic.
Miejsce zastosowania:
* ściany komory silnika, powierzchnie wokół przewodów hamulcowych, elektrycznych i inne elementy karoserii samochodowej.
* Powierzchnie na zewnątrz pomieszczeń np. parapety, krawędzie zadaszeń, wypusty okien, rynny, okna i otwory piwnic, oraz wszelkie inne miejsca, którymi kuna może dostać się do domu, garażu itp.
*Powierzchnie wewnątrz pomieszczeń (strychy, poddasza, hale) np. miejsca pod dachem- kalenice, krokwie itp.
*Wnętrza szaf i studzienek teleinformatycznych będących na zewnątrz pomieszczeń.

Sposób użycia:

*Równomiernie pokryć preparatem powierzchnie np. wokół otworów na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Po intensywnych opadach deszczu zabieg powtórzyć.

*Zawartość opakowania przeznaczona jest do opryskiwania 4m2 powierzchni.

*Chroni przed pogryzieniem elementy gumowe i kable. Nasączyć kilka tamponów lub kawałki gąbki preparatem i umieścić w komorze silnika w pobliżu przewodów gumowych i elektrycznych. Opryskiwać przestrzeń nadkoli, a szczególnie okolice przewodów hamulcowych. Zabiegi wykonywać przy wyłączonym silniku, każdorazowo i bezpośrednio przed planowanym dłuższym postojem w miejscu zasiedlonym przez kuny i łasice oraz inne gryzonie.

kuna

 

tytanit1

TYTANIT- STYMULATOR PLONU

LOTERIA URODZAJ NAGRÓD!

Czas trwania konkursu: 1 luty – 31 październik 2017

Co zrobić, aby wygrać?

*Odwiedź nasz sklep
*Kup stymulator TYTANIT w opakowaniach o łącznej pojemności nie mniejszej niż 1 litr na jednym dowodzie zakupu
* Odbierz od sprzedawcy dowód zakupu oraz kupon promocyjny
* Zdrap kupon i sprawdź czy wygrałeś

Szczegóły na:
www.urodzajnagrod.pl
www.payprint.pl
www.intermag.pl

tytanit2