Aktualności

Zima to czas kiedy warto pomyśleć o ptakach dzikożyjących, które mają problem ze znalezieniem pożywienia. W naszej ofercie posiadamy ptasie pyzy, słonecznik, laskę orzechową i karmę sypką natłuszczaną. Serdecznie zapraszamy.

 

Przez cały rok prowadzimy skup zbóż paszowych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty.

Już teraz warto pomyśleć o okryciu roślin na zimę. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór agrowłóknin i kapturów do zabezpieczenia roślin. Serdecznie zapraszamy.

Nawozy wapniowe

Posiadamy szeroki wybór nawozów wapniowych zarówno granulowanych jak i sypkich (worki i big-bagi). Szczegóły w naszym puncie sprzedaży i telefonicznie.

 

 

Szeroki wybór ziemi

 Oferujemy szeroki wybór ziemi: uniwersalne, kwiatowe, warzywne, torfy i substraty w różnych pojemnościach.

 

Przypominamy, że w naszej ofercie posiadamy aktywatory kompostu, wspomagające rozkład odpadów wrzucanych do kompostownika.

kompostery

 

Kolejna nowość ROSAHUMUS Ziemia uniwersalna z nawozem startowym MICROSTAR PMX.
Gotowe do użycia podłoże, które dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju roślin doniczkowych, balkonowych, prac w ogrodzie i na działce. Na podłoże składa się: torf, kompost, piasek, perlit oraz dodatek nawozu Rosahumus, zawierający 85% kwasów humusowych oraz nawóz Microstar PMX. Receptura zapewnia dostęp niezbędnego powietrza, wody i składników mineralnych, które są magazynowane, a następnie stopniowo oddawane rośliną.

ziemia humus

Nowość!!!

Best na kuny AE, gotowy do użycia preparat w formie aerozolu zniechęcający kuny do odwiedzenia pomieszczeń i różnych obiektów np.: samochodów, strychów, piwnic.
Miejsce zastosowania:
* ściany komory silnika, powierzchnie wokół przewodów hamulcowych, elektrycznych i inne elementy karoserii samochodowej.
* Powierzchnie na zewnątrz pomieszczeń np. parapety, krawędzie zadaszeń, wypusty okien, rynny, okna i otwory piwnic, oraz wszelkie inne miejsca, którymi kuna może dostać się do domu, garażu itp.
*Powierzchnie wewnątrz pomieszczeń (strychy, poddasza, hale) np. miejsca pod dachem- kalenice, krokwie itp.
*Wnętrza szaf i studzienek teleinformatycznych będących na zewnątrz pomieszczeń.

Sposób użycia:

*Równomiernie pokryć preparatem powierzchnie np. wokół otworów na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Po intensywnych opadach deszczu zabieg powtórzyć.

*Zawartość opakowania przeznaczona jest do opryskiwania 4m2 powierzchni.

*Chroni przed pogryzieniem elementy gumowe i kable. Nasączyć kilka tamponów lub kawałki gąbki preparatem i umieścić w komorze silnika w pobliżu przewodów gumowych i elektrycznych. Opryskiwać przestrzeń nadkoli, a szczególnie okolice przewodów hamulcowych. Zabiegi wykonywać przy wyłączonym silniku, każdorazowo i bezpośrednio przed planowanym dłuższym postojem w miejscu zasiedlonym przez kuny i łasice oraz inne gryzonie.

kuna